Pielietojums

DEMO ONLY

Enagic® Starptautiskais izplatītājs

+1 (555) 222-1111

Iegūstiet savu ūdeni ar vienas pogas pieskārienu!

Pievienojiet Kangen ūdens mašīnu p ie strāvas.

Nospiediet uz pogas, lai dzirdētu Kangen mašīnu SD501 darbībā! Šo mašīnu ir viegli izmantot, jo tai ir LCD un audio vadība. Elektrolīze ir process, kura laikā ūdens tiek sadalīts sārmainā un skābā ūdenī. PH līmenis parāda tā sārmainību vai skābumu. Uz ekrāna var redzēt, kāds ūdens tiek ražots.

Uzziniet vairāk par katru ūdens veidu:

Stiprs Kangena ūdens pH: 11.0 un vairāk

Stiprs Kangena ūdens

Stiprais Kangen ūdens nodrošina ilgstošu higiēnas ievērošanu Jūsu ikdienas dzīvē, jo ūdenim piemīt stipras tīrīšanas īpašības- izšķīdina netīrumus, likvidē baktērijas. Stipram Kangen ūdenim ir šķīdināšanas un siltuma vadīšanas spējas.

Pārtikas sagatavošana
Tīri dārzeņus un zivis šajā ūdenī. Uzlabo garšu brokoļiem, sīpoliem, bambusam utt., pirms to vārīšanas stiprā Kangen ūdenī.
Tīrīšana
Tīriet un mazgājiet pārtikas dēlīšus un trauku lupatas ar šo ūdeni. Labs līdzeklis eļļas notīrīšanai un grūtu netīrumu nomazgāšanai, piemēram, sodrēju u.c. iestāvējušos netīrumu. Lietojiet arī ģenerāltīrīšanai virtuvē.
Traipu tīrīšana
Spēcīgais Kangen ūdens izsķīdinās eļļas, kafijas, sojas mērces traipus, kā arī noturīgos traipus tualetes podā.
Trauki
Mazgājot traukus, izmantojiet mazāk trauku mazgājamā līdzekļa, samaziniet ūdens patēriņu, jo šis ūdens noskalo mazgāšanas līdzekli trīs līdz četras reizes ātrāk. Arī rēķins par ūdeni samazināsies.

Kangen ūdens pH: 8.5 - 9.5

8.5-9.5 ph līmeņa Kangen ūdens ir piemērots dzeršanai un veselīgas pārtikas gatavošanai. Kangen ūdens uztur tavā organismā sārmainu vidi, kas uzlabo veselību. Sārmainā organismā saslimšanām nav vietas.

Ūdens dzeršana

Sāciet savu rītu ar 2-3 glāzēm Kangen ūdens. Salīdzinot ar krāna ūdeni, Kangen ūdenim nav izteiktas smakas, bet gan piemīt viegli saldena garša, un to ir vieglāk iedzert.

Ļoti svarīgi ir lietot uzturā dārzeņus. Kad mēs ēdam skābi radošus produktus, kā olas dzeltenumu, rīsus, vistas gaļu, cūkas gaļu un liellopu gaļu, ir ļoti svarīgi apmēram stundu pēc maltītes lietot Kangena ūdeni. Tas neitralizēs pārāk augsto skābes līmeni mūsu organismā, ko radījuši šie produkti.

Pārtikas sagatavošana
Izmantojiet Kangen ūdeni, lai noņemtu skarbo garšu sīpoliem, bambusa dzinumiem un tamlīdzīgiem dārzeņiem, kam ir stipra, sīva garša. Aknas un cita veida gaļu ar izteikti sliktu smaržu ieteicams atstāt uz 30 minūtēm Kangena ūdenī, lai samazinātu nevēlamo smaržu un attīrītu produktu.
Rīsi
Gatavojot rīsus, mazgājiet un vāriet tos Kangen ūdenī;rezutāts būs vienreizējs- rīsi garšīgāki un irdenāki.
Kafija un tēja
Cilvēki ar garšas un smaržas īpaši smalku sajūtu būs pārsteigti par pagatavoto tēju un kafiju. Visus tējas un kafijas cienītājus iepriecinās uzlabotā garša, krāsa un aromāts, ko nodrošina šī ūdens spēja no produktiem pilnībā izvilkt garšu un smaržu nodrošinošās vielas.
Zupas un sautējumi
Kangen ūdens pastiprina ēdiena garšu, jo izvelk to no visām ēdiena sastāvdaļām, rezultātā iegūstam garšīgāku un sulīgāku ēdienu. Tāpēc ir mazāk jālieto garšvielas, tai skaitā- sāls un sojas mērce. Šis ūdens ir īpaši labs cilvēkiem, kuri vēlas samazināt sāls patēriņu uzturā.
Ziedi un augi
Izmantojiet Kangen ūdeni augiem un puķēm. Tas saglabā to svaigumu, bet grieztiem ziediem- ilgstošu dzīvību!
Dzīvnieki
Mašīnas ražotais ūdens dod Jums brīnišķīgu iespēju arī mājdzīvnieku kopšanā izmantot tikai pilnīgi dabīgu produktu. Pajautājiet savam veterinārārstam par vēlamo ūdens ph līmeni jūsu pūkainajam draugam un mazgājiet to ar skaistuma ūdeni, Kangen ūdeni vai neitrālo ūdeni, atkarībā no ideālā pH līmeņa Jūsu mājdzīvnieka kažokādai.
Rokdarbi
Jums patiks spilgtās krāsas, ko iegūst, izmantojot šo ūdeni, lai krāsotu audumu, arī zīda izstrādājumus.
Ķermeņa hidrācija
Kangen ūdens lieliski mitrina Jūsu ķermeņa šūnas. Lai dzīvotu veselīgu un sabalansētu dzīvi, pats svarīgākais ir saglabāt ķermenī labu hidratācijas jeb mitruma līmeni.
Minerālvielas
Kangen ūdens satur minerālvielas: kalciju, nātriju, kāliju un magniju. Kangen ūdens mašīna saglabā visas ķermenim vajadzīgās minerālvielas.

Tīrs ūdens pH: 7.0

Tīrs ūdens

Noņem hloru, rūsu un duļķainumu, radot gardu dzeramo ūdeni. Trīs slāņu filtrs noņem ne tikai hloru, bet arī rūsas piemaisījumus, iegūstot jonizētu tīru ūdeni, kas satur minerālvielas.

Medikamenti
Lietojiet šo ūdeni, dzerot zāles.
Bērnu formula
Ieteicams arī bērnu pārtikas (formulas) pagatavošanai.

SKAISTUMA ŪDENS pH: 6.0 - 4.0

SKAISTUMA ŪDENS

Viegli skābais ūdens tiek lietots sejas attīrīšanā un vispār skaistumkopšanā, jo tam piemīt īpašas ādu savelkošas īpašības. Tas ir labs sejas ādas tonizēšanai un dabīgs pēcskūšanās līdzeklis bez alkohola.

Sejas mazgāšana
Skābs ūdens ir īpaši efektīvs ādas tonizēšanai un savilkšanai. Tas palīdz atsvaidzināt ādu pēc karstas vannas vai dušas un veicina ādas poru aizvēršanos pēc sejas mazgāšanas. Noskalo ādu un ļauj tai nožūt. Perfekts ādas toniks pēc skūšanās.
Matu kopšana
Izmantojiet matu skalošanai pēc matu mazgāšanas. Samazināsiet matu savelšanos un piedosiet mirdzošu spīdumu matiem. Tajā pašā laikā lielisks toniks galvas ādai !
Vannas ūdens
Pievienojiet skābo ūdeni Jūsu vannā, lai tajā pēc vannas lietošanas nepaliktu vannas ūdens gredzenveidīgie traipi. Mazgāšanās šādā ūdenī sasilda ķermeni un ādu padara maigu un skaistu.
Mājdzivnieku aprūpe
Lieliski piemērots mājdzīvnieku spīdīgās vilnas kopšanai. Pirms ķemmēšanas uzsmidziniet uz dzīvnieka kažoka un dabīgā veidā attīriet to no netīrumiem un baktērijām.
Drēbju skalošana un mīkstināšana
Skalošana skābā ūdenī pirms izgriešanas mīkstinās jūsu apģērbu.
Pupiņu pagatavošana
Visu veidu pupas, pupiņas un zaļie zirnīši ir jāvāra diezgan ilgi, bet skābā ūdenī tie izvārīsies daudz ātrāk un garšīgāk. Skābs ūdens samazinās gatavošanas laiku, tāpēc uzmanieties, lai nepārvārītu pupiņas.
Dārzeņu un augļu mazgāšana
Skaistā zemeņu, sarkano kāpostu, sparģeļu un baklažānu krāsa nemainīsies, ja tos mazgāsiet un gatavosiet ar šo ūdeni.
Ceptie ēdieni
Visi ceptie ēdieni būs skaisti un kraukšķīgi, ja to mīkla būs pagatavota ar skābo ūdeni.
Saldētā pārtika
Apsmidziniet pārtikas produktus ar skābo ūdeni pirms saldēšanas: kad atkausēsiet, tie nezaudēs savu garšu, piemēram, zivis un garneles, lasis, kalmāri utt.
Traipi
Lai noņemtu ilgi iestāvējušos traipus, netīrumus un taukus, atstājiet mērcēties ūdenī līdz 24 stundām.
Trauki
Mazgājot šajā ūdenī traukus un glāzes, tie būs izcili tīri un mirdzoši.
Pulēšana
Viegli notīrīt un spodrināt spoguļus, brilles, stikla priekšmetus un logus, piešķirot tiem brīnišķīgu spīdumu.
Mājas tīrīšana
Viegli notīrīt netīrumus no koka grīdām, keramikas flīzēm utt., neatstājot lipīgu kārtu.

Stiprs skābais ūdens pH 2.7 un mazāks pH līmenis

Stiprs skābais ūdens

Šim ūdenim ir dezinfekcijas īpašības. Izmantojiet stipri skābo ūdeni, dezinficējot virtuves piederumus, darba virsmas, pārtikas dēlīšus utt., lai saglabātu virsmas tīras un sterilas.

Tīrīšana un dezinficēšana
Dezinficējiet nažus, dēlīšus, trauku dvieļus, virtuves lupatiņas utt. Lai gūtu lielāku tīrīšanas efektu, tīriet vispirms ar stipro Kangen ūdeni, pēc tam- ar stipri skābo ūdeni. Lai pasargātu no spēcīgā skābuma iedarbības, metāla un alumīnija izstrādājumi pēc tam ir viegli jānoslauka ar sausu drānu.
Higiēna
Izmantojiet stipri skābo ūdeni, mazgājot rokas un tīrot, dezinficējot vannas virsmas un piederumus.
Komerciālās iestādes
Skaistumkopšanas saloni, frizētavas, ēdnīcas, restorāni,lauksaimniecības koledžas, dienas aprūpes centri, mājdzīvnieku veikali un pansionāti- visi var gūt ievērojamu labumu no stipri skābā ūdens izmantošanas.
Accept Decline Close
close This is a customizable short message to your website visitors.