Použitie

DEMO ONLY

Enagic® International Distributor

+1 (555) 222-1111

Vyrábajte vodu, akú chcete, stlačením tlačidla!

Kliknite na tlačidlo a vypočujte si stroj Kangen SD501 v akcii! LCD displej s ľahkým ovládaním a audio sprievodca zaručujú, že tento stroj sa používa celkom jednoducho!

Elektrolýza je proces, ktorý rozdeľuje vodu na zásaditú a kyslastú. Hladina pH rozhoduje o tom, aký typ vody sa vyrába.

Prečítajte si viac o každom type vody:

Silná voda Kangen pH: 11,0 a vyššie

Silná voda Kangen

nevhodné na pitie nevhodné na pitie

Silná voda Kangen je vďaka svojmu silnému čistiacemu účinku ideálna na zachovanie hygieny počas každodenného života. Dokáže rozkladať látky a efektívne vedie teplo.

Príprava jedla
Čistenie zeleniny a rýb. Zvýraznite chuť brokolice, cibule, bambusu atď. tak, že ich predvaríte v silnej vode Kangen.
Čistenie
Čistenie doštičiek na krájanie a utierok. Dobrá na čistenie oleja a tvrdého povrchu ventilácie e tiež na bežné čistenie kuchyne.
Odstraňovanie škvŕn
Sila navyše odstráni škvrny od kávy, sójovej omáčky a oleja. Je tiež skvelá na čistenie vzdorovitých škvŕn v záchodovej mise.
Riady
Používajte pri umývaní riadu menej saponátu. Ušetrite na účtoch za vodu, keďže na opláchnutie saponátu stačí iba jedna tretina až jedna štvrtina zvyčajného množstva vody.

Voda Kangen® pH: 8,5 – 9,5

vhodná na pitie vhodná na pitie

Vďaka pH 8,5 – 9,5 je tento typ vody ideálny na pitie a zdravé varenie. Pomáha prinavrátiť vaše telo do zásaditejšieho stavu, čím sa zlepšuje zdravie.

Pitie

Ráno na lačný žalúdok vypite 2 až 3 šálky tejto vody. V porovnaní s vodou z vodovodu nemá voda Kangen® nepríjemný zápach, chutí ľahšie a má príjemne sladkú chuť.

Pri konzumácii veľkého množstva kyslastých potravín, ako sú vaječné žĺtky, biela ryža, hydina, bravčové a hovädzie mäso, je dôležité zahrnúť do vašej stravy zeleninu. Rovnako dôležité je pitie zásaditej vody Kangen®, pretože vyvažuje kyslasté a zásadité účinky týchto potravín.

Príprava jedla
Pomocou vody Kangen® môžete odstrániť výraznú chuť cibule, bambusových klíčkov a podobne. Nechajte pečeň a ostatné druhy mäsa, ktoré páchnu, vo vode Kangen® na 20 až 30 minút, čím sa tento zápach obmedzí.
Ryža
Použite ju na umývanie a varenie. Výsledkom je lahodná a nadýchaná ryža.
Káva a čaj
Tých, pre ktorých je chuť a vôňa všetkým, zrejme prekvapí, ako dokáže táto voda zlepšiť farbu, chuť a vôňu. Vďaka schopnosti vody nasakovať látky môžete tiež použiť menšie množstvo kávy a čaju a napriek tomu dosiahnuť plnohodnotnú chuť.
Polievky a vývary
Voda Kangen® vyťahuje z prísady chuť, vďaka čomu zostanú jemné a šťavnaté. Vďaka tomu stačí použiť menej dochucovadiel, ako sú soľ a sójová omáčka, vďaka čomu je táto voda vhodná aj pre ľudí, ktorí sa snažia obmedziť príjem soli.
Rastliny
Použite ju na polievanie rastlín a kvetov. Voda Kangen® zabezpečí sviežosť rastlín a predĺži im život.
Zvieratá
Voda Enagic® vám poskytuje úžasnú, čisto prírodnú alternatívu k produktom pre domáce zvieratá. Vyrobte si vďaka hygienickej vode, vode Kangen® alebo neutrálnej vode vlastný šampón pre zvieratá (vyberte si podľa ideálnej hladiny pH kožušiny svojho zvieratka). Požiadajte svojho veterinára o radu pri výbere správnej vody pre vášho miláčika.
Majstrovanie
Vynikajúce na farbenie oblečenia a tiež na iné majstrovanie. Výrazné farby, ktoré získate pri použití tejto vody, si zamilujete.
Hydratácia
Voda Kangen® vám poskytuje optimálnu hydratáciu. Udržanie si hydratácie je kľúčové pre zdravý a vyvážený život.
Minerály
Voda Kangen® obsahuje minerály vápnik, sodík, draslík a horčík. Na rozdiel od použitia reverznej osmózy, ktorá vodu oberá aj o užitočné minerály, sú tieto minerály vo vode Kangen® prítomné!

Čistá voda pH: 7,0

Čistá voda

vhodná na pitie vhodná na pitie

Odstraňuje chlór, hrdzu a nečistotu, čím vytvára lahodnú pitnú vodu. Trojvrstvový vysokovýkonný filter na čistenie vody odstraňuje nielen chlór, ale tiež iné látky, ako sú hrdza a nečistoty. Získate tak lahodnú čistú vodu s obsahom minerálov.

Liečba
Túto vodu odporúčame používať pri užívaní liekov.
Strava pre deti
Použite pri príprave stravy pre deti čistú vodu.

Kyslastá voda pH: 6,0 – 4,0

Kyslastá voda

nevhodné na pitie nevhodné na pitie

Táto mierne kyslastá voda je známa svojimi astringentnými účinkami. Je skvelé na použitie pri jemnom čistení a starostlivosti o krásu.

Umývanie tváre
Astringentné účinky kyslastej vody sú účinné pri formovaní a spevňovaní vašej pleti. Potrite si ňou pleť a nechajte ju vyschnúť. Je tiež skvelá ako voda po holení.
Starostlivosť o vlasy
Použitie na opláchnutie vlasov po umytí šampónom. Znižuje počet zamotaných vlasov a zabezpečuje žiarivý lesk.
Voda do kúpeľa
Pridajte si do kúpeľa kyslastú vodu, vďaka čomu sa vám vo vani nevytvoria krúžky od vody. Kúpeľ v tejto vode zahreje telo a zabezpečí krásnu pokožku.
Starostlivosť o domáce zvieratá
Skvelé na česanie vášho miláčika. Naneste túto vodu na kefu a dosiahnete jemnú a žiarivú srsť.
Cyklus oplachu
Namočenie v kyslastej vode pred cyklom žmýkania zjemní vaše oblečenie.
Varenie strukovín
Rôzne typy strukovín, ako napríklad fazuľa a hrášok sa dajú v tejto vode uvariť prakticky dokonale. Pridanie kyslastej vody zrýchli varenie, preto si dávajte pozor, aby ste strukoviny nerozvarili.
Umývanie zeleniny a ovocia
Výrazné farby jahôd, červenej kapusty, špargle a baklažánu sa nezmenia ani po umytí a príprave s použitím tejto vody.
Smažené potraviny
Keď cesto pripravíte pomocou kyslastej vody, smažené potraviny budú chutné a chrumkavé.
Mrazené potraviny
Pri mrazení potraviny nastriekajte kyslastou vodou, aby jedlo vrátane čerstvých rýb a kreviet nestratilo ani po rozmrazení chuť.
Škvrny
Ak chcete odstrániť škvrny, špinu a mastnotu, nechajte oblečenie namočené vo vode 24 hodín.
Riady
Pri umývaní riadu a pohárov v tejto vode budú žiarivo čisté.
Leštenie
Leštenie zrkadiel, okuliarov, sklenených predmetov a okien na zabezpečenie vysokého lesku.
Čistenie domácnosti
Odstraňuje špinu z drevených podláh, keramických dlaždíc atď. bez zanechania lepkavého zvyšku.

Výrazne kyslastá voda pH 2,7 a nižšia

Výrazne kyslastá voda

nevhodné na pitie nevhodné na pitie

Táto voda má dezinfekčné účinky. Použite výrazne kyslastú vodu na čistenie kuchynských nádob, pracovných dosiek atď., ktoré chcete udržať bezpečne čisté.

Čistenie a dezinfekcia
Dezinfikujte nože, doštičky na krájanie, uteráky, kuchynské handry atď. Ak chcete dosiahnuť účinnejší čistiaci účinok, použite na prvé čistenie silnú vodu Kangen a následne výrazne kyslastú vodu. Vzhľadom na vysokú kyslosť odporúčame kovy, ktoré rýchlo hrdzavejú, pretrieť suchou handričkou.
Hygiena
Použite na umývanie rúk a čistenie či dezinfekciu povrchov v kúpeľni výrazne silnú kyslastú vodu.
Komerčná prevádzka
Pre salóny krásy, kaderníctva, reštaurácie, vzdelávacie zariadenia, sanatóriá, chovateľské potreby a starobince môže byť výrazne kyslá voda veľmi užitočná.
Accept Decline Close
close This is a customizable short message to your website visitors.